همواره در دنياي امروز وجود پديده‌هاي نوين و ابزارهاي جديد تبليغات بايستي مد نظر قرار گيرد زيرا تنوع محصولات و وسعت گزينه‌هاي بسيار، در كالاها باعث گستردگي حوزه سليقه و انتخاب خريداران نيز شده است بنابراين كالاهاي تبليغاتي بايستي به عنوان يك وسيله آماده،تسريع و تسهيل كننده، قابليت تفهيم يك انفجار فكري در مشتريان با افكار متعدد را داشته باشد تا در حافظه مشتري بماند و شرايط تغيير سليقه مشتري ما را فراهم سازد و از آن پس همواره قدردان هديه جديد و ويژه‌اي كه شما براي ايشان تهيه كرده‌ايد باشد.
بازرگاني جاده ابريشم در کنار کار بازرگاني و با توجه به احساس نياز و کمبود بازار داخلي از سال 1384 اقدام به طراحي،ساخت و واردات انواع هداياي تبليغاتي لوكس با موضوعات جديد و با استفاده از آخرين متد ساخت در كشورهاي هنگ كنگ، تايوان، چين و مالزي نموده است . هدايايي تبليغاتي مورد نظري كه توسط هر سازمان و ارگاني در طول سال به مناسبت‌هاي گوناگون در ميان اقشار مختلف جامعه توزيع مي‌شود، طبقات گسترده اي از شهروندان را در بر مي‌گيرد امروزه بر حسب نوع مخاطبين اختصاصي و همچنين طيف عمومي جامعه كه شامل سه گروه طبقاتي: كارمندان، مديران و مسئولين دولتي نياز به كالاهاي فرهنگي متفاوتي احساس مي‌شود كه به تبع آن، نيازمند محصولات تبليغاتي متنوعي هستيم. لذا اين شركت پس از بررسي و تدوين و ساخت كالاها با خواص و مزيت‌هاي گوناگون آن مشتريان را در تامين خواسته‌هايشان ياري نموده است.
حال براي دسترسي شما به اطلاعات دقيق و کامل تر دعوت مي شود به سايت اشانتيون www.echantillon.ir مراجعه نماييد.صفحه اصلی | درباره ما | خدمات | لینک های مرتبط | تماس با ما

ceo@silkroadco.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به بازرگانی پدیده جاده ابریشم می باشد
طراحی سایت و بهینه سازی شرکت طراحی سایت نیووب